„Dobre Nasienie”

 

„Panie, wskaż mi drogi swoje, Ścieżek swoich naucz mnie! Prowadź mnie w prawdzie swojej i nauczaj mnie. Ty bowiem jesteś Bogiem zbawienia mego, Ciebie tęsknie wyglądam codziennie!” (Ps. 25:4-5)

 

 

Witaj, Nieznajomy Internauto!

 

           Niezależnie od tego, czy jesteś już człowiekiem narodzonym na nowo, czy też ze wszystkich swoich sił poszukujesz Boga, bliskie muszą być Ci słowa Dawida, kierowane do Stwórcy. Każdy człowiek, któremu nie jest obce to, gdzie spędzi wieczność, pragnie kontaktu z Bogiem Żywym. Najlepszym sposobem zarówno na odnalezienie Wszechmocnego, jak i na utrzymanie z Nim społeczności, jest uważna, połączona z modlitwą, lektura Słowa Bożego.

                                                                                  

           Pragniemy pomóc Ci w tym, przesyłając na Twoje konto pocztowe fragmenty Pisma Świętego połączone z rozważaniem, zaczerpnięte z chrześcijańskiego kalendarza „Dobre Nasienie”. Przesyłkę będziesz otrzymywał codziennie, a zasady zapisywania i wypisywania się znajdziesz w podkatalogach.

 

           Życzymy Bożego błogosławieństwa w Twojej drodze do Królestwa Bożego. Pamiętaj, że „...Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca (Hebr. 4,12)

 

Pozdrawiamy w Panu Jezusie Chrystusie, który jest Drogą, Prawdą i Życiem!

 

 

 

[Strona główna] [Zasady subskrypcji] [Rozważania Biblijne]

[Przykładowe kartki] [Można kupić drukowaną wersję!]